VI DZIECIĘCY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

12 stycznia 2018 roku Przedszkolaki uczestniczyły w VI DZIECIĘCY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się w  Domu Katolickim w Sandomierzu .Przegląd  zorganizowany został przez Przedszkole Samorządowe nr 3, Szkołę Podstawową nr 2 oraz parafię św. Józefa w Sandomierzu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Jego Ekscelencja Krzysztof Nitkiewicz Biskup Sandomierski, Marek Bronkowski burmistrz Sandomierza oraz Kazimierz Mądzik Świętokrzyski Kurator Oświaty. Grupa "starszaków"  zaprezentowała piękną, wszystkim dobrze znaną kolędę "Przybieżeli do Betlejem". Dzieci spisały się znakomicie, a publiczność mogła jeszcze raz poczuć świąteczny, wyjątkowy nastrój. Serdecznie gratulujemy wszystkim małym artystom wspaniałego występu.